Özel REHBER Kurs Merkezinin, coğrafya ve Türkçe branşında iki kurucusu vardır.

5-24 yıllık deneyime sahip öğretmenlerle oluşturduğumuz kurumumuz, öğretmenlerine ‘’Eğitim Koçluğu Eğitimi’’ aldırıp, öğretmenlerinin öğrencilerimize daha iyi ve etkili eğitim vermesini amaçlıyoruz.

Ayrıca, kurumumuzda Psikolojik Danışmanlık, Tercih İşlemleri ve Etkin Rehberlik uygulamaları da bulunmaktadır.

Özel REHBER Kurs Merkezi olarak, her eğitim öğretim yılı için sınırlı sayıda öğrenci kayıt almaktayız ve bu sayıyı ihlal etmemekteyiz. Amacımız; az sayıdaki öğrencilerle daha çok başarı ve verim almaktır.

Sınıflarımız 8 kişiliktir. Hızlı ve kaliteli eğitim verilmesini amaçlamaktayız. Kurumumuzda toplam 7 adet derslik, 1 adet Rehberlik Odası ve 1 adet Soru Çözüm Odası mevcuttur.

Eğitim Anlayışımız,

 • Tam öğrenme eğitim anlayışını benimseyen kursumuzda ders, etüt, yazılı çalışmaları ve özel soru çözümleri ile her öğrencinin öğrenmesi sağlanır.
 • Ders dışı sosyal aktiviteler, gezi ve sportif faaliyetlerle öğrencilerin yenilenmeleri, dinlenmeleri ve eğlenmeleri sağlanır.
 • Öğrenciye özgü takip sistemiyle her öğrenci uzman danışmanlarca takip edilir.
 • Öğrencilerimizin Psiko-Sosyal ve akademik gelişimi desteklenir, 21. yy yaşam becerileri kazandırılır. Ülkesine ve ailesine yararlı bireyler olarak yetiştirilmesi sağlanır.
 • Etkin rehberlik, danışmanlık ve kişiye özel takip sistemiyle öğrencileri hayallerine kavuştururken bir  yandan da gerçek yaşama ve geleceğe hazırlar.

Öğrencilerimizin, güvenle, rahat ve uygun ortamlarda ders çalışması için kurum olarak her türlü yeniliğe ve çalışmaya hazırız.

Hedeflerimiz,

 • Öğrencilerimizin akademik altyapısını güçlendirerek ve bilgi birikimini en üst düzeye çıkarmak.
 • Öğrencilerimizin performanslarını artırarak okul sınavlarında daha başarılı olmalarını sağlamak.
 • Okuldaki başarılarını ve deneme sınavı sonuçlarını değerlendirerek eksiklerin bire bir ders, ek dersler ve grup çalışmaları ile giderilmesini sağlamak.

  Detaylı Bilgi için, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

  Saygılarımızla,